Recenze českých online casin s licencí

Seznamte se se všemi online casiny oficiálně působícími na území České republiky a s jejich štědrými bonusy a vyberte si to, které vám nejvíce vyhovuje. Mezi vámi a všemi těmito výhodami je jedno jediné kliknutí!

Online casina a herny nabízející své služby na území České republiky musí vlastnit platnou licenci. Zisk této licence přitom není vůbec snadný. I proto se spousta online casin z našeho území stáhla. Online casina a herny, které v České republice své služby i nadále (oficiálně) provozují, jsou přitom pravidelně kontrolovány státními orgány. Proto si můžete být jisti, že splňují ty nejpřísnější požadavky na fungování a bezpečí. A právě na tato online casina jsme se v našem přehledu zaměřili a za registraci do nich vám přinášíme také skvělý bonus.

Výběr online casina podle typu her

Vyberte si to správné online casino podle typu nabízené hry. Milujete ultra-rychlé tempo hry na výherních automatech, nebo jsou vám vlastní spíš promyšlené matematické systémy na online ruletě či počítání karet při online blackjacku? Žádný problém! Přinášíme vám seznam těch nejlepších online casin podle typu nabízených her. Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje!

Casina s výherními automaty

Ta nejlepší online casina s výherními automaty, která jsme vybírali na základě počtu nabízených her, různorodosti nabízených témat a herních softwarů, bonusových her a samozřejmě také payoutu, tedy výplatního poměru.

Online casina s ruletou

Na jaká online casina by se měli zaměřit milovníci rulety? V seznamu níže najdete casina s těmi nejlepšími ruletami na českém trhu. V případě rovnosti bodů jsme ve výčtu upřednostnili online casina s větším zastoupením Evropské rulety, tedy rulety s jednou nulou. Důvod je snadný, Evropská ruleta má vyšší payout a pro hráče je tedy mnohem výhodnější, než Americká ruleta (ruleta se dvěma nulami).

Casina, ve kterých si můžete zahrát blackjack

Ať už se chystáte počítat karty, nebo nad casinem chcete vyzrát prostřednictvím obyčejného pojištění karet, můžete! V tomto seznamu najdete ta nejlepší online casina pro všechny blackjackové hráče, ať už je jejich zaměření jakékoliv!

Loterie v online casinech

Patříte mezi fanoušky číselných loterií a her dávajících vám šanci na život měnící výhry? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Na tomto místě najdete ty nejlepší číselné loterie na českém trhu. Do některých loterií se navíc můžete registrovat s pěkným bonusem! Vsaďte si zdarma až 30 tiketů, z nichž každý vám dává šanci na výhru až 2 miliony korun!

Pokerové herny pro české hráče

Pokerové herny jsou v České republice na ústupu, vášniví pokeroví hráči však stále mají z čeho vybírat! Poker si můžete zahrát v klasické české herně Synottip a to navíc s exkluzivní nabídkou rakeback. Kromě toho pak můžete hrát ve dvojici světoznámých pokerových heren Party Poker a Pokerstars.